Site Kuralları

1. Taraflar

 
  • TATİLCOCA.COM internet sitesinin faaliyetde buluna COCA TUR DOĞ MAR TUR VE TİC TURİZM ŞİRKETİ  (Bundan böyle COCA TUR  olarak anılacaktır).
  • tatilcoca.com internet sitesinden satın alan internet kullanıcısı (Bundan böyle (kullanıcı) olarak anılacaktır)

2. Sözleşmenin Konusu

İşbu Sözleşme’nin konusu COCA TUR SEYAHAT ACENTASI nin sahip olduğu TATİLCOCA.com adlı internet sitesinden KULLANICI faydalanma şartlarının belirlenmesidir. Bu sözleşme, sözleşmenin geçerli olduğu süre boyunca kullanıcı kullandığı güncelleştirmeler de dâhil her türlü tatil, tur, uçak bileti, araç kiralama hizmetleri ve diğer sunulacak tatil hizmetlerinde  uygulanacaktır.

3. Web Sitesi İçeriği

 Tatilcoca. com web sitesinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliği sürekli şekilde kontrol edilmektedir. Ancak, web sitesindeki bilgiler yanlış olabilir ve bu sebeple ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında fark olabilir. COCA TUR tarafından, sitemizdeki  bilgilerin, güncelliği şartları, kalitesi, belli bir amaca uygunluğu,  bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet  etkisi hakkında herhangi bir  garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır. COCA TUR sitesi içeriğinde her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı COCA TUR  sorumlu tutulamaz.

4. Web Sitesi Hakkı

COCA  işbu İnternet tatil  sitesi ve uzantısında mevcut her tür hizmet, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir bilgi vermek gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden yapılandırma, yayını kapatma  hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer site sayfaları için de geçerlidir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, otel tur bilet satış veya bilgi hatasından dolayı tatilcoca.com web sitesi ve COCA TUR sorumlu tutulamaz. 

5. Sitemizdeki Bağlantılar(Linkler)

COCA TUR, TATİLCOCA.com sitesi üzerinden direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. COCA TUR , link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte ve bilgilerle ilgili herhangi bir taahhütte  bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar KULLANICININ sorumluluğundadır. COCA TUR bu tür link verilen sayfalara , kendi yazılı sözleşmesi bağlayabileceği gibi, COCA TUR uygun görmeyeceği bağlantıları kesebilir.

6. Site Bilgileri

İşbirliği yapılan tedarikçi ve/veya aracı kurumlardan alınara web sitesi üzerinde ilan edilen bilgilerin doğruluğu konusunda azami özen gösterilir ancak alınan veya talep edilen hizmet ve olanakların belirtilen nitelik ve müsaitliği göstermemesinden dolayıCOCA TUR  sorumlu tutulamaz. Otel ve  odalarının COCA TUR sitesinde gösterilen fotoğrafları sadece genel bilgilendirme amaçlı olup alınan oda  sitede yayınlanan fotoğraflar aynı kategoride olmayabilir, otel konseptleri, yıldız nitelikleri tesisten tesise  farklılık gösterir. Tadilat, bakım ve yenileme çalışmaları tamamen ilgili otelin değerlendirmesidir ve oteller hizmet, verenler böyle bir durumda oluşabilecek her türlü olumsuzluğu minumum düzeyde tutma sorumluluğunu göstereceklerdir.

COCA TUR  internet sitesinde, kullanıcının iptal hakkı saklı olmak üzere, herhangi bir aksaklıktan dolayı oluşabilecek eksik ya da yanlış fiyatlandırmalar(hizmet verenler, oteller turlar  aracı kurumlardan kaynaklanan fiyatlandırma hataları olmak üzere) söz konusu olduğunda COCA TUR  toplam tutarı düzeltme yetkisini saklı tutar.

7. Rezarvasyon İptal veya Değişiklikler : Yapılan her türlü Tatil hizmet işlemlerinde rezervasyon kuralları kabul edilmiş sayılır. Tüm iptal ve değişiklikler, kullanıcıların rezervasyon sırasında kabul edilen ve sözleşmede yer alan hizmet sözleşmesi çerçevesinde yapılır.

COCA TUR  üzerinden alınan hizmetlerle ilgili, COCA TUR  ile bağlantıya geçilecektir. Aksi takdirde kullanıcının, aracı firmadan yapacağı değişiklik, iptal, yeni rezervasyon ve farklı bir hizmet alması durumlarında COCA TUR sorumluluk kabul etmez.

8. COCA TUR WEB SİTESİ ONAYI

Bu sözleşme elektronik olarak imzalanmaktadır. COCA TUR  kullanıcıya hizmetle ilgili taahhüt ettiği bilgileri gönderme hakkı vardır. Kullanıcıya e-posta yoluyla gönderilen bildirimlerin, e-postanın iletim tarihinde teslim edildiği ve alındığı kabul edilir.

 

9. Tarafların Hakları

tatilcoca.com sitesine  kullanıcı, verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait bilgilerden, yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. 18 yaşından altında bulunanların, iş bu internet  sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından ve işlem yapmalarından COCA TUR  sorumlu tutulamaz.

TATİLCOCA.COM  sitesinde; kullanıcı tarafından internet üzerinden doldurularak gönderilen formlar, tehdit, tahrik, rahatsız edici, ahlaka ve kanuna aykırı içerikte olmasından , her türlü kanunusuz işlemlerde kullanıcı sorumlu olacaktır.

 

 

 

11. Sözleşmenin iptali

İşbu sözleşme kullanıcın art niyet taşıdığı her turlu kansuz olumsuzluklarda COCA TUR  iptal eder sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

12. İhtilaflerin Halli

İşbu sözleşmeye ilişkin anlaşmazlıkta Marmaris mahkemeleri  yetkilidir.

13.işletim

Kullanıcının tatilcoca.com sitemizi kullanması ürün satın alması, iş bu sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuduğu ve sözleşmede yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözlleşme tatilcoca.com sitesini kullanması bir ürün satın alması halinde anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir..

14. WEB SİTEMİZDEKİ  Otel Apart Turlar fiyatları giriş çıkış tarihinize ve  yaz sezon dönemine göre değişiklik gösterecektir. Bu durumunda geçerli fiyatlar seçeceğiniz döneme tarihe göre değişkenlik gösterecektir tarafınıza kesin rezervasyonda önce eksiksiz bilgi verilecektir.
--------------------------------------------------

5651 sayılı kanun geregi, hizmet ve icerikleri barındıran sistemi saglayan ve isleten kisi olarak, sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve site'de cıkabilecek sorunların giderilebilmesi için, COCA Tur gerektiginde kullanıcıların IP adreslerini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. Resmi kurumlara kanular el verdigi sürece istenildiginde verilebilir. Coca tur site dahilinde baska sitelere link verebilir. COCA Tur, link vasıtasıyla erisilen sitenin gizlilik uygulamaları ve iceriklerine  herhangi bir sorumluluk tasımamaktadır, kabul etmemektedir.

COCA TUR Gizlilik Politikası  aksi belirtilmedikçe ve asagıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde, isbirligi icinde olmadıgı sirketlere ve ücüncü kisilere kullanıcılara ait bilgileri kesinlikle paylasmaz ve vermez.

 

           Yetkili hukuki otoriteler tarafından cıkarılan ve yururlukte olan Kanun, Kanun Hukmunde Kararname,Yönetmelik  hukuk kurallarinin getirdigi zorunluluklara uyulmasi ,

COCA TUR kullanici ve İsletmeler ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulması,

Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi,

Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi halleridir.

COCA TUR gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, COCA TUR un herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır.

NOT: Coca tur isim adres  telefon e posta gibi tüm iletişim bilgileri kimlik bilgilerinizi kesinlikle paylaşmaz kendi bünyesinde kayıt tumaz msn e-posta email göndermez bütün haklarınızı en iyi şekilde koruur. 


 

Resim