Konyaaltı Tüplü Dalış Turu

Fiyat
:
180 TL
120 TL
Konya altından otellerden servisli tüplü dalış turu, Dalış Turu, Diving, İki Ayrı Bölgede Çift Dalış Turu, Yemekli, hergün en doğal kemer koylarında tekne ile tüplü dalış turunu su altı dünyasının yaşamını güzelliklerini bizmle keşf ediniz.
Ürün kodu
:
KONYAALTI DALIŞ
Rezervasyon- WhatsApp: +905324229421
:

Konyaaltı Dalış Turu, Konyaaltından Tüplü Dalış Turu, Konyaaltı Dalış Turları, Dalış Turu Konya Altında antalyanın nefes kesici koylarında dalış yaparken rengarenk balık ve göz kamaştırıcı mercan kayalıklarına bakmaya doyamayacaksınız, Yeni başlayanlar için eğitim de sunan profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde denizaltını keşfedin.
Konyaaltı Dalış Turu, Genel Bilgi: Akdeniz’in masmavi sularında muhteşem dalış keyfi, Su altı dünyasının muhteşem güzelliğini mutlaka görün, Dikkat! Dalmak bağımlılık yapabilir, Dalmak muhteşem bir meditasyondur.
Konyaaltı Tüplü Dalış Turu, Herkes Dalış yapabilir ve dalmak özgürlüktür, Kemer’de Akdeniz’in masmavi sularında dalış keyfi, Kemer’in nefes kesici koylarında dalış yaparken rengarenk balık ve göz kamaştırıcı mercan kayalıklarına bakmaya doyamayacaksınız. Yeni başlayanlar için eğitim de sunan profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde denizaltını keşfedin.
-------------------------------------
Tüple dalışın nasıl bir şey olduğunu anlayabilmenin en güzel yolu tüpü takıp bizzat denemektir!  Bu tam günlük tur hem yeni başlayanlar hem de deneyimli dalıcılara Kemer’in berrak sularını keşfetmek için muhteşem bir fırsat sunar. Hem ılık hem de temiz sulara sahip olduğu için Akdeniz su altında alacağınız ilk nefes için mükemmel bir seçimdir. Antalya’nın sularında hiçbir tehlikeli hayvan bulunmamaktadır ve deneyimli eğitmenler tüm ihtiyaçlarınız için her an hazır beklemektedir. Türkiye’de sualtı faaliyetlerini denetleyen kanunlar çok katıdır; tüm bu kurallar güvenliğin ve hizmetin en yüksek kalitede olmasını sağlar... Otelden alma ve otele bırakma, Dalış Ekipmanları, Yeni başlayanlar için eğitim, Her biri 40 dakikalık 2 dalış, Öğle yemeği, Rehberlik (Türkçe ingilizce). Dalmak istemeyenler! Güvertede güneşlenme keyfi ve şnorkeller sizi bekliyor. Ferah ve geniş güverteyi dilediğiniz gibi kullanın! Rahat rahat yüzün ve tamamlayıcı maskeler ve kanatçıklarımızı kullanarak şnorkel keyfinin tadını çıkarın. Kim bilir belki de bu eşsiz scuba diving deneyimi sizi bir gün sonra denemek üzere cezbeder..

----------------------------------------

KONYAALTI TÜPLÜ DALIŞ TURU: Rezervasyon Bilgi Detaylar Ve Telefon Numaraları: 05333241184 05433006148 05324229421 05070197360 05324106420 05324815197 05324229421