Konyaaltı Jeep Safari Turu

Fiyat
:
220 TL
130 TL
Konya altı, Antalya Jeep Safari, Turu, Yemekli, Hergün, orman arazisinde patika yollarda offroad safari turudur. ailecekte rahatlıkla katılabilirsiniz.
Ürün kodu
:
KONYA ALTI JEEP
Rezervasyon-- WhatsApp: +905324229421
:

Konyaaltı Jeep Safari, Turu, Konya Altı Jip Safari Turu, Turları,  Ailecek'de rahatlıkla katılabiliceğiniz bir safari turu, Hergün uygun fiyatlarla otellerden servisli rehberli tur kaza sigortası, ve öğle yemeği dahildir. Antalya Konyaaltı Jip Safari Turları, Hergün Mevcuttur, Herkesimin 7-den 70 mişe herkesim katılabileceği çok eğelence, adranalin dolu doğa ve off-road patika yollardan gececeksiniz.
Konyaaltı Jeep Safari Turu, sizi bekliyor -Mutla katılmanızı tafsiye ederiz. Jeep Safari Antalya  Turu, Safari, Antalya' ya hakim Toros Dağları’nın eteklerinde eşsiz manzaralar görebileceğiniz macera dolu tam gün eğlenceli bir Konyaaltı Jeep Cip Jip Safari.....

Eğlence dolu bir gün mü geçirmek istiyorsunuz? O halde esprili, arkadaş canlısı ve deneyimli rehberlerimizle personelimizle, tanışın, onların eşliğinde çıkacağız Toros Dağları gezisi tam size göre! Bu gezi esnasında bir camii gezilecek, bir Akdeniz ailesinin köy evinde misafir edileceğiz, suyun içinde öğle yemeğimizi yiyecek. Konyaaltı' nın Dağları’nın muhteşem güzelliğini seyrederek serin sularda yüzebileceğiz. Kıyıdaki sıcak ve bunaltıcı havadan, turistik bölgelerdeki kalabalıktan kaçmak istiyorsanız, serin ve görkemli dağlar arasındaki görülmeye değer yerlere çıkacağımız bu yolculukta siz de olun!.

ANTALYA KONYA altı Jeep Safari, ve Off-road Akdeniz bölgesinin gerçek güzelliğini keşfedebileceğiniz Toros Dağları’na doğru adrenalin dolu bir yolculuktur. Safari, eşi benzeri olmayan bir manzara eşliğinde, bazı noktalarda iki aracın yan yana zorlukla geçebileceği dar ve dolambaçlı yollar üzerinde yapılmaktadır. Yol, 20 metreyi bulan baş döndürücü güzellikte sık çam ormanlarının arasında geçer. Yolda karşılaşabileceğimiz tehlikeler arasında koyun sürüleri ve geleneksel teyzelerdir! Yolların tozunu attırdıktan sonra ağaçların arasında gizlenmiş gizli cennet gibi olan şelalede ferahlama amacıyla dalmak harika bir fikir. Buz gibi kristal sulara daldığınızda o zorlu tepeyi tırmandığınıza hiç de pişman olmayacaksınız! Konyaaltı Jeep safari turu, sırasında köy insanının yaşam tarzını, camiler, vadiler ve Toros Dağlarının zirvesini, çok çeşitli bitki ve hayvan türlerini gözlemleme fırsatı yakalayacaksınız. Yanınızda getirmeniz gerekenler: Yanınızda şapka, güneş gözlüğü, t-shirt, plastik ayakkabı veya terlik (yalnız Haziran-Ekim ayları arası yaz döneminde), havlu, mayo (yaz dönemi değilse lütfen kalın kıyafetler de getirin) bulundurmanızı öneririz.

Antalaya Konyaaltı Jeep Safari, yapılacak olan Yere  jeep safari turu günübirlik yapılan rotasında Dağlık ormanlık tarihi bölgeler off road bol eğlenceli bulunan bir turdur. Side  yapılacak günlük jeep safari turları, 10 Kişilik Jeeplerle, ekipler halinde yapılmaktadır.Talebe bağlı olarak özel turlar yapılabilir, tur off road, bol eğlence doğa adralin dolu Jeep safari turudur.

ANTALYA KONYAALTI JEEP SAFARİ BİLGİ DETAY
Müşterilerimiz transfer saatlerinde otellerinden transfer araçlarımızla alınarak hareket noktamız olan Gebiz köyü’de bulunan istasyonumuza getirilir. Burada müşterilerimize tur ve güvenlikle ilgili infoları rehberlerimiz tarafından verildikten sonra müşterilerimiz araçlara yerleştirilir ve öncü jeep eşliğinde maceralı turumuz başlar. Çığırgan çayı ve nar bahçelerinden geçerek Değirmenburnu köyüne ulaşırız. Buradan Hacıosmanlar köyü ve dere geçişleri ile ormanın arasında yer alan köy evinde fotoğraf ve köy evi molasını vermekteyiz. Fotoğraf molasının ardından müşterilerimize köy yaşamı ve köy evi hakkında bilgilendirmeyi rehberlerimiz yapmaktadır. Burada müşterilerimize köylüler tarafından toplanmış adaçayı ikramında bulunulmaktadır. Köy evi molamızın ardından yaklaşık 700 mt yükseklikten geçen yolumuz üzerinde, çeşitli köy evleri, Bozburun dağı panaromik manzaları vardır. Bir sonra ki durağımız öğle yemeği için restoranımızolacak.Restoranımız alabalık üretim tesislerinde yer almaktadır. Yaklaşık 1,5 saat dinlenme ve yemek molamızı veririz. Öğle yemeği molamızın ardından Hatipler köyü güzergağını takip ederek Pınargözü deresi Hatipler mevkiinde yüzme molası veririz. Yüzme molasının ardından Hacıosmanlar köyü güzergahından Çığırgan deresi mevkisinde bulunan tesisimizde turumuzu tamamlarız.

----------------------------------------------

KONAYA ALTI JEEP SAFARİ TURU: Rezervasyon Bilgi Detaylar Ve Telefon Numaraları: 05333241184 05433006148 05324229421 05070197360 05324106420 05324815197 05324229421

----------------------------------

M E N Ü

  • ALABALIK-TAVUK ŞİŞ-OMLET ( isteğe göre seçilir )

  • TEREYAĞLI PİLAV

  • ÇOBAN SALATASI

  • PATATES KIZARTMASI veya PATATES KUMPİR

  • MEVSİM MEYVE

  • ÇAY

  •  ANTALYA VE BÖLGESİ YEMEKLİ JEEP SAFARİ TURU TAMGÜN HERGÜN: Rezervasyon Bilgi Detaylar Ve Telefon Numaraları: 05333241184 05433006148 05324229421 05070197360 05324106420 05324815197 05324229421