Konyaaltı Atv Safari

Fiyat
:
200 TL
99 TL
Konya Altı ATV QUAD BUGGY SAFARİ TURU, Atv Safari, Turu, atv safari turu iki ayrı bölgede kemer göynük mevki kanyon şelale bölgesi ve belek serik mevkiinde yapılmaktadır otomatik vitesli atv araçlarımızla offroad patika yollar 15 km llik parkularda hiçbir belge eğliyet gerekmeksizin eğlence adralin dolu Konyaaltı atv safari turudur.
Ürün kodu
:
KONYA ALTI ATV
Rezervasyon WhatsApp: +905324229421
:

Konyaaltı Atv Safari Turu, Antaltya Konyaaltıdan Atv Quad Buggy Utv Safari Turlar, Atv Turu antalyada belek ve göynük mevkileirnde yapılmaktadır,  Dağlarının sarp ormanları, derin vadileri ve birbirinden güzel dağlarının arasından geçerek sizi bambaşka heyecanlara sürükleyecek atv safari turu, Servisle Ve Mola Saatiyle berabe 3-3,5 saatlik bir tur,bol adralin, heycan, eğlence, sizi bekliyor, heyecan verici deneyimini hiçbir zaman unutamayacaksınız bir atv safari turu olacaktır. kesinlikle tatilinize renk katacak turların arasında yer almaktadır.
--------------------------------------

''Konyaaltı Atv Safari Turu'' Aktivite Özellikler: Eğlence! Macera! Aksiyon! Adrenalin! Hepsi bir arada ATV turu ile muhteşem bir gün için kendinizi şımartın Tekrar ve tekrar isteyeceksiniz! Kaçırmayın, Ertelemeyin! Detaylar: Türkiye'nin güney sahili boyunca uzanan ve doğanın eşsiz güzelliklerini içinde saklayan Toros Dağlarının çamurlu ve zorlu yollarında süreceğiniz ATV motorunuz ile adrenalin ve heyecan dolu bir macera yaşayın.

Konya Altı Antalya Belek,  Dağlarının bin bir güzellikte doğal dokusunu keşfetmenin en yeni ve en canlandırıcı yolu 4x4 ATV motorunuza atlayarak yapacağınız bu muhteşem tur. Şimdi ATV turlarımızla bu eğlence ve coşku makinesini Güney Akdeniz'in en büyük çaplı çamur ve toz kütlelerine doğru sürmenin tam zamanı. 4 tekerlekli ATV QUAD motosikletinizle, dost canlısı ve profesyonel tur rehberi eşliğinde Torosların doğal ortamını ve yüzlerce farklı tarihi ve dünyaca ünlü sit alanını keşfederek geçireceğiniz heyecan dolu bir iki saat sizi bekliyor.

ATV motorunuzu Toros dağlarının olağanüstü doğası, çam ormanları ve çamurlu derelerinden geçerek benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Kış aylarında yapraklarını döken iğne yapraklı ve kozalaklı ağaçlar, derin vadiler, yabani dereler ve şelaleler Toros Dağlarını benzerleriyle karşılaştırılamaz güzellikte bir doğa harikası haline getirir. ATV motoru sürmek için önceden bir sürüş deneyiminiz veya ehliyetiniz olması gerekmiyor. Kısa bir bilgilendirme eğitimi ve kısa süreli bir pratikle adrenalinin tetiklediği ömür boyu unutamayacağınız bu sürüş deneyimini güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz!  Konyaaltı, Atv Safari, Turu, başlangıç ve rotası günlük rezervasyonların yoğunluğuna göre değişebilir. Rota, dağ veya şehir dışında kırsal alanda olabilir. Otelden alış saati rezervasyonların yoğunluğuna göre değişebilir. Bu konuda 1 gün önceden whatsapp ya da sms ile sizi bilgilendireceğiz.

 ----------------------------------------------

KONYAALTI ATV QUAD,  BUGGY UTV SAFARİ TURU: Rezervasyon Bilgi Detaylar Ve Telefon Numaraları: 05333241184 05433006148 05324229421 05070197360 05324106420 05324815197 05324229421