Gümbet Atv Safari Turu

Fiyat
:
350 TL
200 TL
Bodrum Gümbet Atv Utv Buggy Turu- Safari turu hergün gümbet otelelrinden servisli alınarak başlamaktadır, doğal orman arazisi sürüş keyfi offroad patika yollar eğlence adralin dolu atv quad safari turu
Ürün kodu
:
ATV QUAD SAFARİ
Rezervasyon - WhatsApp: +905324229421
:

Gümbet Atv Safari Turu, Muğla Bodrum Gümbet Utv Atv Safari Turu, Gümbet Atv Safari, Gümbet Utv Safari, turları hergün otellerden apartlardan sizin bulunduğunuz yerden servislerle alınarak başlamaktadır. İsterseniz aracınız varsa özel olarak belirttiğimiz konuma kendi aracınızla gelip katılabilirsiniz. Gümbet atv safari turuna tek araç tek kişi veya tek araç çift kişi binebilir turumuza katılabilirsiniz. Turumuz servisle beraber yaklaşık 3-,35, saatlik bir süre alabilir, sfar, süresi 1,5-2 saat sürmektedir, 15 km lik doğal engebeli offroad patika yollar orman araziside yapılmaktdır. Heycan eğlence bol adralin sizi bekliyor.
----------------------------

Muğla Bodrum Gümbet Atv Safari, 7-den 70 mişe her kesim katılabilir, otomatik atv motorlar kullanımı çok basittir- her zaman katılabilirisniz, bazen çamurlu, bazen sulu dereler ve tamamen manzara ve doğa dolu bir ortamda adrenalin ve heyacan sporu olarak yapılmaktadır, Araba kullanmayı bilmenize ve Hiç bir  ehliyet sahibi bile olmanıza  gerek kalmayan ve herkesin yapabileceği ve eğlenebileceği bir turkudur Kısa bir tanıtım bilgisinden sonra ve bir kaç metre kullandıktan sonra ATV motoruna tamamen hakim olmayı başarıyorsunuz..

Gümbet Atv Safari, Tur için daha önceden rezervasyon yaptırmış misafirler otellerinden,evlerinden veya önceden belirlenmiş alınış noktalarından toplanarak ''Gümbet Atv Safari'' Buggy- QUAD - ATV safari yapılacak olan Bodrum dağları eteğindeki ormanlık arazideki , Tur esnasında yer yer manzara fotoğraf çekimi için mola verilir. Safari başlamadan önce profesyonel rehber tarafından ATV  motoru hakkında ders ve brifing verilir.  ATV - QUAD safari için gerekli techizatlar katılımcılara dağıtılır ve onların güvenlik önlemlerini almış bir şekilde tura başlamalarına hazır olmaları sağlanır.

Daha sonra kanyonlar ve dereler aşılarak, manzaralı köylerden geçilerek ATV -turun tamamlanacağı yere gelinir. Biraz mola verildikten sonra tüm katılımcılar alındıkları yerlere ( otel,ev,alınış noktaları ) geri bırakılınarak tur tamamlanır.
-----------------------

Dalyan Atv Safari, Muğla Dalyan Atv Utv Quad Buggy, Safari, Turu, Harika Bir Tur Eğlence Dolu Buggy Turu Sizi Bekliyor. Dalyandan, den Atv, Gidiş Dönüş Servis Ve Tur Sigortası, Dahil.  Turu Günde 4-Seans Yapılmaktadır Saat.10:00/ 12:00/ 14:00/ 16:00 Dalyan Atv Safari. Not: dalyan en yakın ayv turu yapabileceğinşiz fethiye veya marmarise gelmeniz gerekmektedir.Yol ulaşı 1 saat sürmektedir mesafesi, iki tarafada.
---------------------
Geleceginiz bölgede servis şehir içi mevcuttur, Bulunduğunuz Oteliniz den veya otogar, bulunduğunuz sizin bildireceğiniz yerden, alıyoruz servis ile, ayv turu servis dahil toplam Süresi 3 3.5 Saattir.
Dalyan Atv Safari, tatiliniz esnasında, Gün içerisinde İçmeler den  20 dakika uzaklıkta ki Hisarönü Mevkii de Özel  Off Road Parkurunda Ve Doğal Orman Arazisinde  doya doya eğleneceğiz Adralin dolu eğlenceli bir turdur. Atv Turunda Hiçbir Tecrübe ve eğliyet gerekmez, otomatik vitesli Buggy motorlar çok rahat kullanabilceğiniz bir turdur, İsterseniz bir buggy iki kişi binebilirsiniz.
--------------------------

GÜMBET ATV QUAD BUGGY SAFARİ TURU: Rezervasyon Bilgi Detaylar Ve Telefon Numaraları: 05324106420 05333241184 05070197360 05522465084 05324106420 05324229421

------------------

BODRUM GÜMBET VE BÖLGESİ ÖZEL,Tekne Yat Turu, Size Ve Ailenize Özel Tekne Kiralama, Özel Gruplar, doğum günü, özel kutlama, evlilik teklifi, özel günler yıldönümleri, öğrenci grupla Size Özel Turlar için, Muhavazakarlara özel tekne özel Koylar, Özel İndirmli Fiyat Detaylı Bilgi Ve Fiyatlar Arayınız: Yetkili Kaptan: 05013253922
--------------------------------------
2-3-6-10-20-30-40 50- 100- Kişiye Kadar Özel Günlük Kiralık, Bodrum Ve Gümbet Bölgesi Tekne Turu, Günlük Özel Tekne Yat Gemi Turları Yetkili Kaptan Telefonu Bilgi Alınız: 05013253922